Podporte nás

Naši podporovatelia

Meníme Slovensko k lepšiemu

Sme 30 rokov fungujúca komunita, ktorá generuje ľudí schopných kriticky myslieť ako na bežiacom páse. Ukazujeme, že aj na Slovensku vznikajú výborné nápady. Časť našich aktivít sa nám podarilo úspešne expandovať za hranice Slovenska.

Ceníme si hĺbkové porozumenie a kreativitu

Neveríme v biflenie. Sme presvedčení, že prírodným vedám sa dá a má rozumieť do hĺbky, chápať nielen ako sa príklad počíta, ale aj prečo sa tak počíta. Ceníme si kreatívne a out-of-the-box myslenie. Stále vymýšľame nové príklady, nové hry, či nové aktivity, ktoré by Trojsten mohol vykonávať. Nebojíme sa do neprebádaných vôd skočiť po hlave.

Robíme to dobrovoľne a efektívne

Trojsten celú svoju existenciu stojí na dobrovoľníckom princípe. Z bývalých riešiteľov sa stávajú vedúci, ktorí vo svojom voľnom čase pracujú pre Trojsten a splácajú tak svoj “spoločenský dlh”. Ukazujeme, že aj na Slovensku sa dá narábať s financiami mimoriadne efektívne, a že aj za malé peniaze vieme mať veľa muziky.

Výsledky

V tom čo robíme sme pomerne úspešní a nahrádzame v mnohých oblastiach to, čo štát nedokáže dlhodobo poskytnúť – podporu a vzdelanie pre tých najlepších bez ohľadu na to, z akého prostredia pochádzajú.

Šikovná pracovná sila & alumni

Sme veľká komunita plná šikovných ľudí, ktorí vedia spolupracovať v tíme a dokážu sa učiť nové veci. Sme budúci špičkoví vedci, programátori a podnikatelia, ktorí budú Slovensko ťahať vlastnou hlavou dopredu. Mnoho našich bývalých účastníkov alebo vedúcich pôsobí v zahraničí alebo študuje na popredných univerzitách. Mnoho z nich by si vedelo predstaviť život aj na Slovensku, no na to by pre nich musela príjsť naozaj šikovná ponuka.

Ako prispieť?

Ďakujeme Vám za podporu v predchádzajúcich rokoch. Veľmi oceníme, ak nám prejavíte dôveru aj v nasledujúcom roku vo forme 2% z dane. Financie získané touto formou použijeme na vykrytie časti nákladov sústredení. Vyhlásenie o príspevku za rok 2022 možno stiahnuť tu (odporúčame si formulár stiahnuť a editovať elektronicky v aplikácii). Potrebné tlačivá môžete vyplniť aj pomocou stránky Finančnej správy.

Ak potrebujete pomôcť s poukázaním 2% dane môžete si prečítať aj krátky návod.

Trojsten môžete podporiť jednorázovo alebo aj pravidelne darom na náš účet  cez portál Darujme.sk vami vybratou sumou peňazí.

Prípadne môžete poukázať váš dar aj priamo na náš účet:

IBAN: SK7611000000002625007316
BIC: TATRSKBX
Názov účtu: TROJSTEN
Adresa banky: Tatra banka, a.s., Hodžovo námestie 3, P.O. Box 42, 850 05 Bratislava 55

Máte know-how, ktoré si myslíte, že potrebujeme? Vyznáte sa v marketingu alebo viete poskytnúť Trojstenu právnu pomoc? Určite sa nám ozvite!